Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Κυριακή, 19 Αυγούστου 2018

  Σέριε Α, ΙταλίαΑποτέλεσμα
8:30 μμΜίλαν - ΤζένοαΑναβλήθηκε
8:30 μμΣαμπντόρια - ΦιορεντίναΑναβλήθηκε

Σάββατο, 18 Αυγούστου 2018

  Liga de Ascenso, ΜεξικόΑποτέλεσμα
2:00 πμPotros UAEM - Μινέρος ντε Ζακατέκας0:1 (0:0)
2:00 πμPotros UAEM - Μινέρος ντε Ζακατέκας0:1 (0:0)
  NB1, ΟυγγαρίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΜΤΚ Βουδαπέστης - ΜΟΛ ΒίντιΑναβλήθηκε
  Απερτούρα, ΜεξικόΑποτέλεσμα
2:00 πμΒέρακρουζ - Τσίβας Γουδαλαχάρα0:2 (0:2)
2:00 πμΒέρακρουζ - Τσίβας Γουδαλαχάρα0:2 (0:2)
  Πριμέρα Ντιβιζιόν, ΧιλήΑποτέλεσμα
1:00 πμΑουντάξ Ιταλιάνο - Παλεστίνο3:1 (1:1)
1:00 πμΑουντάξ Ιταλιάνο - Παλεστίνο3:1 (1:1)
  Ριζέρβ Λιγκ, ΠαναμάςΑποτέλεσμα
12:00 πμArabe Unido (U19) - Santa Gema FC (U19)4:0 (1:0)
12:00 πμArabe Unido (U19) - Santa Gema FC (U19)4:0 (1:0)
  Σέριε Β, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:15 πμΛοντρίνα/PR - Paysandu/PA2:1 (1:1)
12:15 πμΛοντρίνα/PR - Paysandu/PA2:1 (1:1)
1:30 πμΒίλα Νόβα - CRB0:0 (0:0)
1:30 πμΒίλα Νόβα - CRB0:0 (0:0)
  Σουπερλίγκα, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 πμΤαγιέρες - Ροζάριο Σεντράλ0:1 (0:0)
2:00 πμΝιούελς Όλντ Μπόις - Ιντεπεντιέντε2:2 (1:2)
  Σούπερλιγκα, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 πμΤαγιέρες - Ροζάριο Σεντράλ0:1 (0:0)
2:00 πμΝιούελς Όλντ Μπόις - Ιντεπεντιέντε2:2 (1:2)

Παρασκευή, 17 Αυγούστου 2018

  1 Λίγκα, ΛιθουανίαΑποτέλεσμα
5:30 μμΝταϊνάβα - Ζαλγκίρις Βίλνιους II1:0 (0:0)
5:30 μμΤράκαϊ II - Στούμπρας Κάουνας II2:2 (1:1)
5:30 μμΝταϊνάβα - Ζαλγκίρις Βίλνιους II1:0 (0:0)
5:30 μμΤράκαϊ II - Στούμπρας Κάουνας II2:2 (1:1)
  1. HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
8:00 μμGNK Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Όσιγεκ2:1 (1:0)
  1. Liga, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
6:30 μμΝτούκλα Πράγας - Σλοβάτσκο1:2 (1:1)
  1. Λίγκα, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
6:30 μμΝτούκλα Πράγας - Σλοβάτσκο1:2 (1:1)
  1.HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
8:00 μμGNK Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Όσιγεκ2:1 (1:0)
  1η Κατηγορία, ΑλγερίαΑποτέλεσμα
6:45 μμΜΟ Μπεγάια - Καμπιλιέ1:1 (1:1)
6:45 μμUSM Μπελ Αμπές - Ολιμπίκ Μεντεά1:2 (1:2)
6:45 μμΜΟ Μπεγάια - Καμπιλιέ1:1 (1:1)
6:45 μμUSM Μπελ Αμπές - Ολιμπίκ Μεντεά1:2 (1:2)
9:00 μμΣάουρα - MC Οράν2:0 (0:0)
9:00 μμΣάουρα - MC Οράν2:0 (0:0)
10:00 μμΜπορτζ Μπου Αρερίτζ - CS Κονσταντίν0:0 (0:0)
10:00 μμΜπορτζ Μπου Αρερίτζ - CS Κονσταντίν0:0 (0:0)
  1η Κατηγορία, ΙρλανδίαΑποτέλεσμα
8:45 μμΆθλον Τάουν - Φιν Χαρπς1:3 (1:1)
8:45 μμΚάμπιντιλι - Ντροχέντα2:2 (2:1)
8:45 μμΓκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ - Λόνγκφορντ Τάουν1:4 (0:1)
8:45 μμΆθλον Τάουν - Φιν Χαρπς1:3 (1:1)
8:45 μμΚάμπιντιλι - Ντροχέντα2:2 (2:1)
8:45 μμΓκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ - Λόνγκφορντ Τάουν1:4 (0:1)
9:00 μμΓουέξφορντ Γιουθς - Σέλμπουρν1:2 (1:0)
9:00 μμΓουέξφορντ Γιουθς - Σέλμπουρν1:2 (1:0)
  1η Ντιβίζιον U19, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
11:00 πμΜλάντα Μπόλεσλαβ (U19) - ΣΚ Σίγκμα Όλομουτς (U19)1:2 (0:2)
11:00 πμΜλάντα Μπόλεσλαβ (U19) - ΣΚ Σίγκμα Όλομουτς (U19)1:2 (0:2)
1:15 μμFC Hradec Kralove (U19) - MFK Καρβινά (U19)0:2 (0:0)
1:15 μμFC Hradec Kralove (U19) - MFK Καρβινά (U19)0:2 (0:0)
  2. Λίγκα, ΑυστρίαΑποτέλεσμα
7:10 μμΑούστρια Κλάγκενφουρτ - Βάκερ Ίνσμπρουκ II0:1 (0:0)
7:10 μμΜπλάου-Βάις Λιντς - Άμστετεν1:2 (0:2)
7:10 μμΦλοριντσντόρφερ - Βάτενς0:2 (0:2)
7:10 μμΒίνερ Νόιστατ - Young Violets Austria Wien0:0 (0:0)
7:10 μμΡιντ - Λίφερινγκ3:0 (1:0)
7:10 μμΜπλάου-Βάις Λιντς - Άμστετεν1:2 (0:2)
7:10 μμΦλοριντσντόρφερ - Βάτενς0:2 (0:2)
7:10 μμΒίνερ Νόιστατ - Young Violets Austria Wien0:0 (0:0)
7:10 μμΡιντ - Λίφερινγκ3:0 (1:0)
7:10 μμΑούστρια Κλάγκενφουρτ - Βάκερ Ίνσμπρουκ II0:1 (0:0)
  2. Λίγκα, ΣλοβακίαΑποτέλεσμα
4:30 μμΛοκομοτίβα Κόσιτσε - Σκάλιτσα0:3 (0:1)
4:30 μμΛοκομοτίβα Κόσιτσε - Σκάλιτσα0:3 (0:1)
8:00 μμΠόχρονιε - Παρτιζάν Μπαρντέγιοφ4:1 (1:1)
8:00 μμΠόχρονιε - Παρτιζάν Μπαρντέγιοφ4:1 (1:1)
  2nd Division NS, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:30 μμTaby - Βάλμπο0:0 (0:0)
  2nd Division OG, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμIFK Hassleholm - Rappe GOIF3:1 (2:0)
  2nd Division Pulje 1, ΔανίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΣκίβε - Κόλντινγκ2:2 (1:1)
7:00 μμΣκίβε - Κόλντινγκ2:2 (1:1)
  2η Κατηγορία, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
8:45 μμΝοτς Κάουντι - Γέοβιλ0:4 (0:2)
8:45 μμΝοτς Κάουντι - Γέοβιλ0:4 (0:2)
  2η Κατηγορία NS, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:30 μμTaby - Βάλμπο0:0 (0:0)
  2η Κατηγορία OG, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
6:30 μμΑσάρουμς - Όστερλεν2:0
7:00 μμIFK Hassleholm - Rappe GOIF3:1 (2:0)
7:00 μμLindsdals IF - Nassjo FF3:2
  2η Κατηγορία Ν, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμIFK Timrå - Kramfors-Alliansen0:0
  2η Ντιβιζιόν NG, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΒαργκάρντα - Hisingsbacka FC3:1 (3:0)
  2η Ντιβίζιον NG, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΒαργκάρντα - Hisingsbacka FC3:1 (3:0)
  3.SNL, Σλοβενία Αποτέλεσμα
5:30 μμNK Dravograd - Nk Smartno0:6 (0:6)
5:30 μμNK Dravograd - Nk Smartno0:6 (0:6)
7:00 μμΣενκούρ - NK Arne Tabor0:1 (0:0)
7:00 μμΣενκούρ - NK Arne Tabor0:1 (0:0)
  3rd Division Mellersta Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
6:00 μμTenhults IF - IK Tord2:3 (0:2)
7:00 μμTidaholms Goif - Asarp-Tradet FK2:1 (1:1)
  3rd Division Norra Svealand, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμVasteras IK - Syrianska IF Kerburan 0:2 (0:1)
  3rd Division Södra Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
6:45 μμDosjobro IF - Hoganas BK2:0 (1:0)
  3rd Division Södra Norrland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμSandviken - Χίλε4:0 (3:0)
  3η Κατηγορία Mellersta Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
6:00 μμTenhults IF - IK Tord2:3 (0:2)
7:00 μμTidaholms Goif - Asarp-Tradet FK2:1 (1:1)
  3η Κατηγορία Norra Svealand, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμVasteras IK - Syrianska IF Kerburan 0:2 (0:1)
  3η Κατηγορία Södra Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
6:45 μμDosjobro IF - Hoganas BK2:0 (1:0)
  3η Κατηγορία Södra Norrland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμSandviken - Χίλε4:0 (3:0)
  A' Βελγίου, ΒέλγιοΑποτέλεσμα
8:30 μμΆντερλεχτ - Μουσκρόν2:0 (1:0)
  Brisbane Capital League 1, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
12:30 μμΊπσουιτς Σίτι - Σεντ Τζορτζ Γουιλάγουονγκ2:2 (2:1)
  Brisbane Capital League 1 - Livebet, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
12:30 μμΊπσουιτς Σίτι - Σεντ Τζορτζ Γουιλάγουονγκ2:2 (2:1)
  Brisbane Premier League, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
12:30 μμΣέντεναρι Στόρμερς - Ακάσια Ριτζ4:0 (2:0)
  Brisbane Premier League - Reserves, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
10:30 πμCentenary Stormers SC (Res) - Ακάσια Ριτζ (Ρεζέρβες)1:2 (1:1)
10:30 πμCentenary Stormers SC (Res) - Ακάσια Ριτζ (Ρεζέρβες)1:2 (1:1)
  CAF Champions League, ΑφρικήΑποτέλεσμα
6:00 μμHoroya AC - AS Togo-Port2:1 (1:0)
8:00 μμWAC Casablanca - Μαμελόντι Σάνταουνς1:0 (0:0)
9:00 μμEsperance Sportive de Tunis - Αλ Άχλι Κάιρο0:1 (0:1)
9:00 μμΕΣ Σετίφ - Μαζέμπε1:1 (0:0)
9:00 μμEsperance Sportive de Tunis - Αλ Άχλι Κάιρο0:1 (0:1)
9:00 μμΕΣ Σετίφ - Μαζέμπε1:1 (0:0)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Πρόγραμμα ανταμοιβής*

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.