Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Δευτέρα, 17 Δεκεμβρίου 2018

  1. Liga, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΓιάμπλονετς - Σλάβια Πράγας0:2 (0:1)
  1. Λίγκα, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΓιάμπλονετς - Σλάβια Πράγας0:2 (0:1)
  1η Κατηγορία, ΚύπροςΑποτέλεσμα
5:00 μμΑπόλλων Λεμεσού - ΑΕΚ Λάρνακας3:3 (2:1)
5:00 μμΑπόλλων Λεμεσού - ΑΕΚ Λάρνακας3:3 (2:1)
  1η Κατηγορία, ΟμάνΑποτέλεσμα
2:00 μμΑλ-Σεμπ - Αλ Σαλάμ1:0 (0:0)
2:00 μμΑλ-Σεμπ - Αλ Σαλάμ1:0 (0:0)
  2η Κατηγορία, ΙράνΑποτέλεσμα
10:30 πμSardar Bukan FC - Khoosheh Talai1:2 (0:2)
10:30 πμSardar Bukan FC - Khoosheh Talai1:2 (0:2)
  2η Μπουντεσλίγκα, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
7:30 μμΚολωνία - Μαγδεβούργο3:0 (1:0)
  3η Κατηγορία, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΒέχεν - Ούρντινγκεν 050:2 (0:0)
6:00 μμΒέχεν - Ούρντινγκεν 050:2 (0:0)
  Algeria Cup, ΑλγερίαΑποτέλεσμα
1:00 μμHamra Annaba - CR Village Moussa0:2 (0:1)
1:00 μμIH Chellala - USM Khenchela1:3 (1:1)
1:00 μμSA Setif - CR Kais0:0 (0:0)
1:00 μμHamra Annaba - CR Village Moussa0:2 (0:1)
1:00 μμIH Chellala - USM Khenchela1:3 (1:1)
1:00 μμSA Setif - CR Kais0:0 (0:0)
3:00 μμMB Bazer Sakhra - CR Beni Thour2:2 (1:2)
3:00 μμMB Bazer Sakhra - CR Beni Thour2:2 (1:2)
4:00 μμJSM Μπεζάγια - JSM Σκίκντα2:1 (2:0)
4:00 μμJSM Μπεζάγια - JSM Σκίκντα2:1 (2:0)
  All Japan University Football Tournament, ΙαπωνίαΑποτέλεσμα
4:00 πμΦουκουόκα Γιουβέρσιτι - Osaka University0:1 (0:1)
4:00 πμKwansei Gakuin University - Hosei University FC1:3 (1:1)
4:00 πμTsukuba University - Komazawa University1:2 (0:0)
4:00 πμWaseda University - Juntendo University1:2
4:00 πμΦουκουόκα Γιουβέρσιτι - Osaka University0:1 (0:1)
4:00 πμKwansei Gakuin University - Hosei University FC1:3 (1:1)
4:00 πμTsukuba University - Komazawa University1:2 (0:0)
  Bangalore Super Division, ΙνδίαΑποτέλεσμα
8:00 πμMEG FC - Jawahar Union2:1 (0:0)
10:00 πμBengaluru FC (B) - Μπενγκαλούρου Γιουνάιτεντ1:1 (1:1)
  Bangalore Super Division - Livebet, ΙνδίαΑποτέλεσμα
8:00 πμMEG FC - Jawahar Union2:1 (0:0)
10:00 πμBengaluru FC (B) - Μπενγκαλούρου Γιουνάιτεντ1:1 (1:1)
  Ekstraklasa, ΠολωνίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΜίεντζ Λέγκνιτσα - Λέχια Γκντανσκ0:0 (0:0)
  Mizoram Πρέμιερ Λιγκ, ΙνδίαΑποτέλεσμα
1:30 μμChhinga Veng - Aizawl FC1:1 (0:1)
1:30 μμChhinga Veng - Aizawl FC1:1 (0:1)
  Mumbai Elite Division, ΙνδίαΑποτέλεσμα
2:30 πμMumbai FC - Salsette FC3:1 (0:1)
2:30 πμMumbai FC - Salsette FC3:1 (0:1)
9:30 πμRSF FC - Community Football Club India0:5 (0:2)
9:30 πμRSF FC - Community Football Club India0:5 (0:2)
  National 1st Division, Νότια ΑφρικήΑποτέλεσμα
1:00 μμTshakhuma - Ajax Cape Town1:2 (0:2)
1:00 μμTshakhuma - Ajax Cape Town1:2 (0:2)
  Reserve Pro League, ΒέλγιοΑποτέλεσμα
6:30 μμΡουαγιάλ Αντβέρπ (Ρεζέρβες) - Άντερλεχτ (Ρεζέρβες)1:2 (0:2)
6:30 μμΡουαγιάλ Αντβέρπ (Ρεζέρβες) - Άντερλεχτ (Ρεζέρβες)1:2 (0:2)
  Ryman Isthmian Premier Division, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΧάριντζεϊ Μπόροου - Carshalton Athletic3:1 (2:0)
  Ryman Isthmian Πρέμιερ Ντιβίζιον, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΧάριντζεϊ Μπόροου - Carshalton Athletic3:1 (2:0)
  Saudi Professional League, Σαουδική ΑραβίαΑποτέλεσμα
3:20 μμΟυχούντ - Αλ Καντισίγια1:3 (0:2)
  SPFL Reserves League, ΣκωτίαΑποτέλεσμα
2:00 μμΣέλτικ (Ρεζέρβες) - Χιμπέρνιαν (Ρεζέρβες)2:2 (0:2)
2:00 μμΝταντί (Ρεζέρβες) - Queen of the South (Res)4:0 (4:0)
2:00 μμΧαρτς (Ρεζέρβες) - Ρέιντζερς (Ρεζέρβες)2:1 (1:0)
2:00 μμΚίλμαρνοκ (Ρεζέρβες) - Πάρτικ Θιστλ (Ρεζέρβες)7:0 (2:0)
2:00 μμΣεντ Μίρεν (Ρεζέρβες) - Greenock Morton (Res)2:1
2:00 μμΑμπερντίν (Ρεζέρβες) - Ντανφέρμλιν (Ρεζέρβες)1:1
2:00 μμΣέλτικ (Ρεζέρβες) - Χιμπέρνιαν (Ρεζέρβες)2:2 (0:2)
2:00 μμΝταντί (Ρεζέρβες) - Queen of the South (Res)4:0 (4:0)
2:00 μμΧαρτς (Ρεζέρβες) - Ρέιντζερς (Ρεζέρβες)2:1 (1:0)
2:00 μμΚίλμαρνοκ (Ρεζέρβες) - Πάρτικ Θιστλ (Ρεζέρβες)7:0 (2:0)
2:00 μμΜάδεργουελ (Ρεζέρβες) - Νταντί Γιουνάιτεντ (Ρεζέρβες)1:2
2:30 μμΣαιντ-Τζόνστοουν (Ρεζέρβες) - Χάμιλτον Ακαντέμικαλ (Ρεζέρβες)Αναβλήθηκε
  U18 I League, ΙνδίαΑποτέλεσμα
9:00 πμSAI Guwahati (U18) - Gauhati Town Club (U18)4:2 (2:2)
9:00 πμSAI Guwahati (U18) - Gauhati Town Club (U18)4:2 (2:2)
  U21 Ligi, Gr. Super Lig, ΤουρκίαΑποτέλεσμα
10:00 πμΦενερμπαχτσέ (U21) - Buyuksehir Belediye Erzurumspor (U21)5:1 (2:1)
10:00 πμΦενερμπαχτσέ (U21) - Buyuksehir Belediye Erzurumspor (U21)5:1 (2:1)
  U23 Development League 2, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
1:00 μμΜπρίστολ Σίτι (U23) - Γουότφορντ (U23)2:1 (0:0)
1:00 μμΊπσουιτς Τάουν (U23) - Τσάρλτον Αθλέτικ (U23)2:0 (0:0)
1:00 μμLeeds United (U23) - Μπάρνσλεϊ (U23)0:2 (0:1)
1:00 μμΝότιγχαμ Φόρεστ (U23) - Κρου Αλεξάντρα (U23)3:0 (0:0)
1:00 μμΣέφιλντ Γουένσντεϊ (U23) - Χαλ Σίτι (U23)2:1 (1:1)
1:00 μμΜπρίστολ Σίτι (U23) - Γουότφορντ (U23)2:1 (0:0)
1:00 μμΊπσουιτς Τάουν (U23) - Τσάρλτον Αθλέτικ (U23)2:0 (0:0)
1:00 μμLeeds United (U23) - Μπάρνσλεϊ (U23)0:2 (0:1)
1:00 μμΝότιγχαμ Φόρεστ (U23) - Κρου Αλεξάντρα (U23)3:0 (0:0)
1:00 μμΣέφιλντ Γουένσντεϊ (U23) - Χαλ Σίτι (U23)2:1 (1:1)
2:00 μμΣέφιλντ Γιουνάιτεντ (U23) - Μπέρνλι (U23)1:3 (1:2)
2:00 μμΣέφιλντ Γιουνάιτεντ (U23) - Μπέρνλι (U23)1:3 (1:2)
7:00 μμΜπόλτον Γουόντερερς (U23) - Μπέρμιγχαμ Σίτι (U23)0:2 (0:0)
7:00 μμΜπόλτον Γουόντερερς (U23) - Μπέρμιγχαμ Σίτι (U23)0:2 (0:0)
  West Riding County Cup, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΧάρογκειτ - Γκουισέλεϊ0:2 (0:0)
  West Riding County Cup - Livebet, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΧάρογκειτ - Γκουισέλεϊ0:2 (0:0)
  Απερτούρα, ΜεξικόΑποτέλεσμα
12:30 πμΚρουζ Αζούλ - Κλαμπ Αμέρικα0:2 (0:0)
12:30 πμΚρουζ Αζούλ - Κλαμπ Αμέρικα0:2 (0:0)
  Β’ Γερμανίας, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
7:30 μμΚολωνία - Μαγδεβούργο3:0 (1:0)
  Γκόα Προ Λιγκ, ΙνδίαΑποτέλεσμα
10:30 πμVelsao SCC - Guardian Angel SC1:0 (0:0)
10:30 πμVelsao SCC - Guardian Angel SC1:0 (0:0)
  Εκστρακλάσα, ΠολωνίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΜίεντζ Λέγκνιτσα - Λέχια Γκντανσκ0:0 (0:0)
  Κύπελλο FA, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΣάουθπορτ - Τρανμίρ0:2 (0:2)
  Κύπελλο Αγγλίας, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΣάουθπορτ - Τρανμίρ0:2 (0:2)
  Λιγκ 2, ΓαλλίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΒαλενσιέν - Μετς0:2 (0:0)
7:45 μμΒαλενσιέν - Μετς0:2 (0:0)
  Λίγκα 1, ΡουμανίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΒιτορούλ Κοντσάντζα - Κλουζ0:1 (0:1)
6:00 μμΒιτορούλ Κοντσάντζα - Κλουζ0:1 (0:1)
  Λίγκα Άλεφ, ΙσραήλΑποτέλεσμα
12:30 μμHapoel Baka El Garbiya - Hapoel Om El Fahem1:1 (1:1)
12:30 μμHapoel Baka El Garbiya - Hapoel Om El Fahem1:1 (1:1)
  Νάσιοναλ Λιγκ, ΙσραήλΑποτέλεσμα
5:00 μμHapoel Ashkelon - Μακάμπι Άχι Ναζαρέτ0:0 (0:0)
5:00 μμΧαποέλ Ικσάλ - Χαποέλ Νιρ Ραμάτ Χασαρόν1:3 (0:0)
5:00 μμΧαποέλ Κφαρ Σάμπα - Σεστία Νες Ζιόνα1:5 (0:3)
5:00 μμΧαποέλ Ικσάλ - Χαποέλ Νιρ Ραμάτ Χασαρόν1:3 (0:0)
5:00 μμHapoel Ashkelon - Μακάμπι Άχι Ναζαρέτ0:0 (0:0)
5:00 μμΧαποέλ Κφαρ Σάμπα - Σεστία Νες Ζιόνα1:5 (0:3)
  Πρέμιερ, ΑίγυπτοςΑποτέλεσμα
5:00 μμΑλ Άχλι Κάιρο - Νογκούμ2:0 (1:0)
  Πρέμιερ Λιγκ, ΑίγυπτοςΑποτέλεσμα
5:00 μμΑλ Άχλι Κάιρο - Νογκούμ2:0 (1:0)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Πρόγραμμα ανταμοιβής*

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.