Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Πέμπτη, 18 Απριλίου 2019

  Campeonato Tocantinense, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
1:15 πμInterporto - AA Αλβοράντα1:2 (1:0)
1:15 πμΆρσεναλ Εσπόρτε Κλούμπε - Tocantinopolis EC2:6 (2:1)
1:15 πμInterporto - AA Αλβοράντα1:2 (1:0)
1:15 πμΆρσεναλ Εσπόρτε Κλούμπε - Tocantinopolis EC2:6 (2:1)
  Liga de Ascenso, ΜεξικόΑποτέλεσμα
1:00 πμΚελάγια - Ατλέτικο Σαν Λουίς1:1 (0:1)
1:00 πμΚελάγια - Ατλέτικο Σαν Λουίς1:1 (0:1)
  NWSL, ΗΠΑΑποτέλεσμα
1:00 πμΝορθ Καρολάινα Κάρατζ - Ορλάντο Πράιντ5:0 (1:0)
  NWSL - Livebet, ΗΠΑΑποτέλεσμα
1:00 πμΝορθ Καρολάινα Κάρατζ - Ορλάντο Πράιντ5:0 (1:0)
  Torneo Apertura, ΒολιβίαΑποτέλεσμα
2:00 πμΜπολίβαρ - Μπλούμινγκ4:1 (1:1)
  Torneo Apertura, ΠαραγουάηΑποτέλεσμα
12:15 πμΧενεράλ Ντίαζ - Σολ ντε Αμέρικα1:4 (0:3)
  U20 League, ΝικαράγουαΑποτέλεσμα
12:30 πμReal Esteli (U20) - Γουόλτερ Φερέτι (U20)3:0 (2:0)
  U20 Λιγκ, ΝικαράγουαΑποτέλεσμα
12:30 πμReal Esteli (U20) - Γουόλτερ Φερέτι (U20)3:0 (2:0)
  USL Τσάμπιονσιπ, Β. ΑμερικήΑποτέλεσμα
1:00 πμΝιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς Ρεζέρβες - Χάρτφορντ Αθλέτικ4:0 (0:0)
1:00 πμΝιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς Ρεζέρβες - Χάρτφορντ Αθλέτικ4:0 (0:0)
  Απερτούρα, ΒολιβίαΑποτέλεσμα
2:00 πμΜπολίβαρ - Μπλούμινγκ4:1 (1:1)
  Απερτούρα, ΠαραγουάηΑποτέλεσμα
12:15 πμΧενεράλ Ντίαζ - Σολ ντε Αμέρικα1:4 (0:3)
  Καμπεονάτο Παραναένσε Σέριε Β, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
1:00 πμParana STC - Iraty2:0 (1:0)
1:00 πμPrudentopolis PR - Ιντεπεντέντε FSJ2:3 (2:2)
1:00 πμParana STC - Iraty2:0 (1:0)
1:00 πμPrudentopolis PR - Ιντεπεντέντε FSJ2:3 (2:2)
  Καμπεονάτο Σεαρά Β, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
1:00 πμΙκάσα - Pacajus EC1:2 (1:0)
1:00 πμΚαυκάια - Maracana EC4:1 (3:0)
1:00 πμΙκάσα - Pacajus EC1:2 (1:0)
1:00 πμΚαυκάια - Maracana EC4:1 (3:0)
  Κλαουσούρα, ΝικαράγουαΑποτέλεσμα
2:00 πμΜανάγουα - Ντιριάνγκεν5:3 (3:1)
2:00 πμΜανάγουα - Ντιριάνγκεν5:3 (3:1)
  Κλαουσούρα, ΟνδούραΑποτέλεσμα
2:00 πμΟλίμπια - Ρεάλ ντε Μίνας1:1 (1:0)
2:00 πμΟλίμπια - Ρεάλ ντε Μίνας1:1 (1:0)
  Κύπελλο Βραζιλίας, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:15 πμΣάντος - Βάσκο ντα Γκάμα2:0 (0:0)
12:15 πμΣάντος - Βάσκο ντα Γκάμα2:0 (0:0)
  Πριμέρα Α, ΚολομβίαΑποτέλεσμα
1:00 πμΑτλέτικο Χουίλα - Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε0:3 (0:1)
1:00 πμΑτλέτικο Χουίλα - Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε0:3 (0:1)
2:00 πμΜιγιονάριος - Ντεπόρτες Τολίμα1:2 (0:1)
2:00 πμΜιγιονάριος - Ντεπόρτες Τολίμα1:2 (0:1)

Τετάρτη, 17 Απριλίου 2019

  1η Ντιβίζιον U19, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
10:15 πμΦΚ Παρντούμπιτσε (U19) - SK Σλάβια Πράγας (U19)1:1 (0:0)
10:15 πμΦΚ Παρντούμπιτσε (U19) - SK Σλάβια Πράγας (U19)1:1 (0:0)
10:30 πμΦΚ Φάσταβ Ζλιν (U19) - Μλάντα Μπόλεσλαβ (U19)2:0 (1:0)
10:30 πμΦΚ Φάσταβ Ζλιν (U19) - Μλάντα Μπόλεσλαβ (U19)2:0 (1:0)
11:00 πμ1. ΦΚ Πρίμπραμ (U19) - ΦΚ Βικτόρια Πλζεν (U19)0:1 (0:1)
11:00 πμΣΚ Σίγκμα Όλομουτς (U19) - Χράντετς Κράλοβε (U19)1:2 (0:1)
11:00 πμ1. ΦΚ Πρίμπραμ (U19) - ΦΚ Βικτόρια Πλζεν (U19)0:1 (0:1)
11:00 πμΣΚ Σίγκμα Όλομουτς (U19) - Χράντετς Κράλοβε (U19)1:2 (0:1)
1:00 μμΒισότσινα Γιχλάβα (U19) - 1. ΦΚ Σλοβάτσκο (U19) 1:3 (0:1)
1:00 μμΒισότσινα Γιχλάβα (U19) - 1. ΦΚ Σλοβάτσκο (U19) 1:3 (0:1)
2:00 μμΑΚ Σπάρτα Πράγας (U19) - MFK Καρβινά (U19)2:1 (2:1)
2:00 μμΑΚ Σπάρτα Πράγας (U19) - MFK Καρβινά (U19)2:1 (2:1)
2:30 μμΜπάνικ Οστράβα (U19) - Ντινάμο Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (U19)4:2 (3:1)
2:30 μμΜπάνικ Οστράβα (U19) - Ντινάμο Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε (U19)4:2 (3:1)
3:00 μμΝτούκλα Πράγας (U19) - Ζμπροϊόφκα Μπρνο (U19)5:1 (2:0)
3:00 μμΝτούκλα Πράγας (U19) - Ζμπροϊόφκα Μπρνο (U19)5:1 (2:0)
  2nd Division NS, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
8:15 μμIFK Λίντινγκο - Βάλμπο5:2 (2:2)
  2η Κατηγορία, ΜπαχρέινΑποτέλεσμα
5:45 μμΜπουσαϊτίν - Μπαχρέιν SC1:0 (1:0)
5:45 μμΊσα Τάουν - Αλ Ιτιχάντ Χαμάντ0:0 (0:0)
5:45 μμΑλ Αχλί Μανάμα - Σίτρα1:0 (1:0)
  2η Κατηγορία NS, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
8:15 μμIFK Λίντινγκο - Βάλμπο5:2 (2:2)
  2η Κατηγορία VG, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΡόζενγκαρντ - Χίταρπς IK1:2 (0:1)
  2η Κατηγορία Ν, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:30 μμΙΦΚ Τίμρα - IFK Έστερσουντ1:2
  2η Ντιβιζιόν VG, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΡόζενγκαρντ - Χίταρπς IK1:2 (0:1)
  3.HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
4:30 μμΝτούμπραβα Ζάγκρεμπ - Βρμπόβετς6-3 (2-1)
4:30 μμΝτούμπραβα Ζάγκρεμπ - Βρμπόβετς6-3 (2-1)
  3rd Division Avd 3, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΣτάαλ Γιόρπελαντ - Μάντλα2:2 (1:2)
  3η Κατηγορία Avd. 3, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΣτάαλ Γιόρπελαντ - Μάντλα2:2 (1:2)
  Algeria Cup, ΑλγερίαΑποτέλεσμα
6:45 μμCS Κονσταντίν - CR Μπελουιζντάντ1:0 (0:0)
6:45 μμCS Κονσταντίν - CR Μπελουιζντάντ1:0 (0:0)
  Birinci Dasta, ΑζερμπαϊτζάνΑποτέλεσμα
1:00 μμΚαπάζ - Σουμγκαγήτ II1:3 (1:0)
1:00 μμΝεφτσί Μπακού II - ΜΟΙΚ Μπακού4:1 (2:1)
1:00 μμΖακατάλα - Καραμπάχ IIΑναβλήθηκε
  Botola, ΜαρόκοΑποτέλεσμα
5:00 μμΡαζά Καζαμπλάνκα - Ιτιχάντ Τάνγκερ1:0
7:00 μμΦΑΡ Ραμπάτ - Μπερκάνε1:1 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera B, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
2:00 μμJJ Ουρκουίθα (Ρεζέρβες) - Σακατσίσπας (Ρεζέρβες)0:0 (0:0)
2:00 μμJJ Ουρκουίθα (Ρεζέρβες) - Σακατσίσπας (Ρεζέρβες)0:0 (0:0)
3:00 μμΦλάντρια (Ρεζέρβες) - Μπαράκας Σεντράλ (Ρεζέρβες)1:1 (0:1)
3:00 μμΦλάντρια (Ρεζέρβες) - Μπαράκας Σεντράλ (Ρεζέρβες)1:1 (0:1)
4:00 μμΟλ Μπόις (Ρεζέρβες) - Αλμιράντε Μπράουν (Ρεζέρβες)1:0 (0:0)
4:00 μμΚλουμπ Ατλέτικο Ατλάντα (Ρεζέρβες) - Ακασούσο (Reserves)1:1 (0:0)
4:00 μμΟλ Μπόις (Ρεζέρβες) - Αλμιράντε Μπράουν (Ρεζέρβες)1:0 (0:0)
4:00 μμΚλουμπ Ατλέτικο Ατλάντα (Ρεζέρβες) - Ακασούσο (Reserves)1:1 (0:0)
8:00 μμCA Σαν Μιγκέλ (Ρεζέρβες) - Φένιξ Πιλάρ (Ρεζέρβες)3:0 (2:0)
8:00 μμCA Σαν Μιγκέλ (Ρεζέρβες) - Φένιξ Πιλάρ (Ρεζέρβες)3:0 (2:0)
  Campeonato Gaucho (U20), ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
8:00 μμΓκρέμιο Εσπορτίβο Νασιονάλ (U20) - Ζουβεντούδε Κασίας ντο Σουλ (U20)0:13 (0:4)
8:00 μμΓκρέμιο Εσπορτίβο Νασιονάλ (U20) - Ζουβεντούδε Κασίας ντο Σουλ (U20)0:13 (0:4)
  Damallsvenskan, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΛίνκοπινγκς - Vaxjo DFF5:0 (2:0)
7:00 μμΛίνκοπινγκς - Vaxjo DFF5:0 (2:0)
  Delhi Senior Division, ΙνδίαΑποτέλεσμα
10:30 πμΊντιαν Ερ Φορς - Σούντεβα Μούνλαϊτ1:1 (1:0)
10:30 πμΊντιαν Ερ Φορς - Σούντεβα Μούνλαϊτ1:1 (1:0)
12:30 μμΑνχάμπ - Garhwal Heroes FC1:3 (1:3)
12:50 μμΑνχάμπ - Garhwal Heroes FC1:3 (1:3)
  Eredivisie U19, ΟλλανδίαΑποτέλεσμα
6:00 μμNEC Nijmegen/FC Oss (U19) - Άγιαξ (U19)2:4 (2:1)
  Erste Liga Promotion, ΕλβετίαΑποτέλεσμα
7:30 μμΜπελιντσόνα - Γιανγκ Φέλοουζ Γιουβέντους1:0 (0:0)
7:30 μμΜπελιντσόνα - Γιανγκ Φέλοουζ Γιουβέντους1:0 (0:0)
  Football League Division One, ΟυαλίαΑποτέλεσμα
8:30 μμΓκόιτρε - Άντι Αθλέτικ1:1
8:30 μμΓκόιτρε Γιουνάιτεντ - Κουμαμάν Γιουνάιτεντ1:1 (0:0)
  II Liga - Livebet, ΠολωνίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΣιάρκα Τάρνομπρζεγκ - Ολίμπια Ελμπλάγκ1:0 (1:0)
  II Λίγκα, ΠολωνίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΣιάρκα Τάρνομπρζεγκ - Ολίμπια Ελμπλάγκ1:0 (1:0)
  Landespokal Thüringen, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΒάκερ Νόρντχαουζεν - Ιένα2:0
  Leinster Senior League Senior Division, ΙρλανδίαΑποτέλεσμα
7:30 μμΜπλουμπέλ Γιουνάιτεντ - Κράμλιν Γιουνάιτεντ0:0 (0:0)
7:30 μμΓκλένβιλ - Λέιξλιπ Γιουνάιτεντ AFC0:2 (0:1)
7:30 μμΠόρτμαρνοκ - Κίλεστερ Γιουνάιτεντ0:2 (0:1)
8:45 μμPortlaoise - Άρκλοου Τάουν4:0 (2:0)
8:45 μμPortlaoise - Άρκλοου Τάουν4:0 (2:0)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Προσφορά* στα φρουτάκια (*Ισχύουν όροι)

Πρόγραμμα ανταμοιβής* (*Ισχύουν όροι)

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.