Πινγκ πονγκ

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τετάρτη - 19/9/2018

1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;

European Championships - Doubles - Men - Ευρώπη

C. Dalgleish/Y. Razouk (SCO) - V. Sidorenko/V. Gadiev (RUS) 3:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
M. I. Ansari/S. Aliyev (AZE) - A. Putuntica/V. Dubrovin (MDA) 3:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
F. Jensen/H. Thorsteinsson (FRO) - M. Stankevicius/R. Lesiv (LTU) 3:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
F. Giardi/M. Mongiusti (SMR) - G. Shamruk/T. Kotowski (POL) 3:00 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;

European Championships - Singles - Women - Ευρώπη

Giorgia Piccolin (ITA) - Oceane Guisnel (FRA) 4:45 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Amelie Solja (AUT) - Anna Kirichenko (FIN) 4:45 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Daniela Monteiro Dodean (ROU) - Natalia Bajor (POL) 4:45 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Airi Avameri (EST) - Alba Fernandez (ESP) 4:45 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Margo Degraef (BEL) - Aneta Kucerova (CZE) 5:35 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Laura Gasnier (FRA) - Dorina Srebrnjak (CRO) 5:35 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Linda Bergstrom (SWE) - Ιρίνα Τσιομπάνου (ROU) 5:35 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Andrea Todorovic (SRB) - Karoline Mischek (AUT) 5:35 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Sofia Xuan Zhang (ESP) - Aikaterini Toliou (GRE) 6:25 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Marharyta Baltushite (BLR) - Ana Tofant (SLO) 6:25 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Adina Diaconu (ROU) - Jieni Shao (POR) 6:25 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Aleksandra Vovk (SLO) - Sabina Surjan (SRB) 6:25 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;

European Championships - Singles - Men - Ευρώπη

Paul Drinkhall (ENG) - Truls Moregardh (SWE) 8:15 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Florent Lambiet (BEL) - Yaroslav Zhmudenko (UKR) 8:15 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Tomislav Pucar (CRO) - Ioannis Sgouropoulos (GRE) 8:15 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Can Akkuzu (FRA) - Stanislav Golovanov (BUL) 8:15 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Benedek Olah (FIN) - Luka Mladenovic (LUX) 9:05 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Carlos Caballero (ESP) - Filip Mladenovski (MKD) 9:05 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Νιαγκόλ Στογιάνοβ (ΙΤΑ) - Marek Badowski (POL) 9:05 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Miguel Vilchez (ESP) - Magnus Hjartarson (ISL) 9:05 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Deni Kozul (SLO) - Tomas Tregler (CZE) 9:55 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Michael Maze (DEN) - Tomasz Kotowski (POL) 9:55 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Tomas Konecny (CZE) - Yevhen Pryshchepa (UKR) 9:55 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Andreas Levenko (AUT) - Laurens Tromer (NED) 9:55 πμ
1 ή 2 - Ποιος θα νικήσει;
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Πρόγραμμα ανταμοιβής*

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.