Τα αγαπημένα μου

Μέσα δικτύωσης

Στοιχήματα Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Παρασκευή - 19/10/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Kuznetskie Medvedi - HC Sarmaty 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Snezhnye Barsy - Avto Ekaterinburg 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Irbis Kazan - Omskie Yastreby 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ladya Togliatti - Belye Medvedi 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Reaktor Nizhnekamsk - Tyumensky Legion 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Young Stars League - Αυστρία

Okanagan Hockey Club Europe (Youth) - Hokiklub Budapest (Youth) 8:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

WHL Women - Ρωσία

SKIF Nizhny Novgorod - HK Tornado Dmitrov 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Neftyanik Almetyevsk - CSK VVS Samara 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA-Neva St.Petersburg - Torpedo Ust-Kamenogorsk 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dynamo Saint-Petersburg - Saryarka Karaganda 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

HC Ocelari Trinec - HC Skoda Plzen 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Energie Karlovy Vary - Πιράτι Χομούτοβ 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
PSG Zlin - BK Mlada Boleslav 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Kometa Brno - HC Bili Tygri Liberec 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Mountfield HK - HC Vitkovice Steel 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Liiga - Φινλανδία

KalPa - Kärpät 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ässät - Χέλσινγκφορς ΙΦΚ 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HPK - Jukurit 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
JyP - Kookoo 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ίλβες - Tappara 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vaasan Sport - ΣαΐΠα 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Pelicans - Τούρκου 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Σλοβακία

HC Kosice - HC 07 Detva 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HKM Zvolen - MHK 32 Liptovsky Mikulas 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dukla Trencin - HC 05 Banska Bystrica 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Nitra - HC Nove Zamky 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Έρστε Λίγκα - Ουγγαρία

Gyergyoi HK - Fehervari Titanok 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ASC Corona Brasov - Schiller-Vasas HC 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dunaujvarosi Acelbikak - Vienna Capitals II 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ujpest Budapest - Hokiklub Budapest 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Debreceni Egyetem - HSC Csíkszereda 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Mestis - Φινλανδία

TUTO Hockey - Jokipojat 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Hermes - SaPKo 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kettera - KooVee 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
RoKi - LeKi 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga B (VHL-B) - Ρωσία

HC Mordovia Saransk - Altai Barnaul 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

Severstal Cherepovec - Avtomobilist Ekaterinburg 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sochi - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

PHL - Πολωνία

TH Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
TMH Polonia Bytom - MMKS Podhale Nowy Targ 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
GKS Τίσι - TK Nesta Toruń 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MUKS Orlik Opole - Comarch Cracovia 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Stoczniowiec Gdansk - Tauron KH GKS 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Αυστρία

KHL Medvescak Zagreb - EHC LIWEST Black Wings Linz 12:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EC KAC - Graz 99ers 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK TWK Innsbruck - EC VSV 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vienna Capitals - Red Bull Σάλτσμπουργκ 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

VIK Västerås HK - Sodertalje SK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MODO Hockey - IK Pantern 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Leksands IF - Karlskrona HK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
IF Björklöven - Vasterviks IK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
BIK Karlskoga - Almtuna IS 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Vita Hasten - IK Oskarshamn 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

Adler Mannheim - ERC Ingolstadt 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Augsburger Panther - Krefeld Pinguine 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Eisbären Berlin - Grizzlys Wolfsburg 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dusseldorfer EG - Kölner Haie 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Πρόγραμμα ανταμοιβής*

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.