Τα αγαπημένα μου

Μέσα δικτύωσης

Στοιχήματα Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Κυριακή - 17/2/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Atlanty Mytischi - Krasnaya Armiya 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA-1946 St.Petersburg - HC Riga 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Russkie Vitiazi - Almaz Cherepovets 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kapitan Stupino - Loko Yaroslavl 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Chaika Nizhny Novgorod - MHK Dynamo Moscow 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHC Krylya Sovetov - KRS Heilongjiang 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHK Dynamo St. Petersburg - SKA Varyagi 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Jilin City - Zvezda Chekhov 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Λευκορωσία

Λευκορωσία (U18) - Vitebsk 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga B (VHL-B) - Ρωσία

HC Junior Kurgan - Altai Barnaul 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Krasnoyarskiye Rysi - HC Chelny 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

Pinguins Bremerhaven - Schwenninger Wild Wings 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Augsburger Panther - Straubing Tigers 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dusseldorfer EG - ERC Ingolstadt 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kölner Haie - EHC Red Bull Munchen 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Grizzlys Wolfsburg - Adler Mannheim 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Eisbären Berlin - Krefeld Pinguine 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Κύπελλο Γαλλίας - Γαλλία

Λυών - Αμιάν (Oυδέτερο γήπεδο) 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

HC Ocelari Trinec - HC Kometa Brno 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Energie Karlovy Vary - Mountfield HK 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Πιράτι Χομούτοβ - HC Sparta Praha 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
BK Mlada Boleslav - HC Bili Tygri Liberec 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Olomouc - Βέρβα Λιτβίνοβ 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Dynamo Pardubice - HC Skoda Plzen 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
PSG Zlin - HC Vitkovice Steel 12:20 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

Ντιναμό Μινσκ - HC Sochi 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Νάσιοναλ Λιγκ - Ελβετία

HC Lugano - Σερβέτ Γενεύης 9:45 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ZSC Lions - SC Bern 9:45 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Σλοβακία

Πόπραντ - DVTK Jegesmedvek 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Nitra - MsHK Zilina 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC 05 Banska Bystrica - HC 07 Detva 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dukla Trencin - HKM Zvolen 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHK 32 Liptovsky Mikulas - HC Nove Zamky 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Mac Budapest - HC Kosice 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Alps Hockey League - Αυστρία

EK Zeller Eisbaren - HC Milano Rossoblu 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL 2 - Γερμανία

Dresdner Eislöwen - Deggendorfer SC 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Eispiraten Crimmitschau - ESV Kaufbeuren 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Heilbronner Falken - Kassel Huskies 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EHC Bayreuth - EHC Freiburg 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ravensburg Towerstars - Λέβεν Φρανκφούρτης 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EC Bad Nauheim - Bietigheim Steelers 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tölzer Löwen - Lausitzer Füchse 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Mestis - Φινλανδία

Peliitat - Hermes 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Έρστε Λίγκα - Ουγγαρία

ASC Corona Brasov - HSC Csíkszereda 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

SHL - Σουηδία

HV 71 - Rögle BK 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Ringerike - Storhamar 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Stjernen - Manglerud Star 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Elite League - Ηνωμένο Βασίλειο

Glasgow Clan - Belfast Giants 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dundee Stars - Fife Flyers 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Coventry Blaze - Sheffield Steelers 12:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Milton Keynes Lightning - Cardiff Devils 12:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Αυστρία

EHC LIWEST Black Wings Linz - HK TWK Innsbruck 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vienna Capitals - EC KAC 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Graz 99ers - Red Bull Σάλτσμπουργκ 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Znojmo - Dornbirner Eishockey Club 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Bozen-Bolzano - Sapa Fehervar AV19 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Νιου Γιορκ Ρέιντζερς @ Πίτσμπουργκ Πένγκουινς 12:35 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Ελβετική Λίγκα - Ελβετία

Langenthal - Ajoie 12:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Chaux de Fonds - HC Biasca Ticino Rockets 12:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Visp - Thurgau 12:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Πρόγραμμα ανταμοιβής*

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.