Τα αγαπημένα μου

Μέσα δικτύωσης

Στοιχήματα Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τετάρτη - 19/12/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

KHL - Ρωσία

AK Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Torpedo NN - Tractor Chelyabinsk 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νεφτεκχιμίκ Νιζχνεκάμσκ - Avtomobilist Ekaterinburg 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Σλοβακία

MHK 32 Liptovsky Mikulas - Πόπραντ 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC 05 Banska Bystrica - HC Nove Zamky 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MsHK Zilina - HC Kosice 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dukla Trencin - DVTK Jegesmedvek 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Nitra - HKM Zvolen 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Mac Budapest - HC 07 Detva 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

SKA Varyagi - Krasnaya Armiya 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Atlanty Mytischi - Russkie Vitiazi 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

Berani Zlin - HC Ocelari Trinec 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
BK Mlada Boleslav - HC Litvinov 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Skoda Plzen - HC Bili Tygri Liberec 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Dynamo Pardubice - HC Vitkovice Steel 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

1η Λίγκα - Τσεχία

SK Horacka Slavia Trebic - HC Benatky nad Jizerou 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Stadion Litomerice - VHK Vsetin 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ριτίρι Κλάντνο - HC Zubr Prerov 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Καντάν - HC Motor Ceske Budejovice 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC AZ Havirov 2010 - HC Slavia Praha 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Frydek Mistek - HC RT Torax Poruba 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Έρστε Λίγκα - Ουγγαρία

Vienna Capitals II - Hokiklub Budapest 11:50 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Debreceni Egyetem - Ferencvárosi TC 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dunaujvarosi Acelbikak - Ujpest Budapest 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Fehervari Titanok - Schiller-Vasas HC 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

SHL - Σουηδία

Τζουργκάρντεν - HV 71 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Luleå HF - Mora IK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Färjestads BK - Ορέμπρο ΗΚ 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Timra IK - Frölunda HC 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Skelleftea AIK - Linköpings HC 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rögle BK - Brynäs IF 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Växjö Lakers HC - Malmö Redhawks 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Alps Hockey League - Αυστρία

HDD Jesenice - Ritten 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HDD Ολίμπια Λιουμπλιάνα - EC Red Bull Salzburg II 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EK Zeller Eisbaren - Pustertal 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

Grizzlys Wolfsburg - Augsburger Panther 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dusseldorfer EG - Pinguins Bremerhaven 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Iserlohn Roosters - EHC Red Bull Munchen 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Κύπελλο - Ελβετία

SC Bern - EV Zug 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rapperswil-Jona Lakers - SCL Tigers 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Κύπελλο Γαλλίας - Γαλλία

Chamonix - Ανζέ 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νις - Λυών 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

AHL - Β. Αμερική

Cleveland Monsters στην Γκραντ Ράπιντς Γκρίφινς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Πρόβιντενς Μπρούινς στην Hartford Wolf Pack 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Binghamton Devils στην Toronto Marlies 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σιρακιούζ Κραντς στην Springfield Thunderbirds 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Χέρσι Μπέαρς στην Lehigh Valley Phantoms 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Belleville Senators στην Ρότσεστερ Αμέρικανς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Μπρίτζπορτ Σάουντ Τάιγκερς στην Wilkes-Barre/Scranton Penguins 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Milwaukee Admirals στην Rockford IceHogs 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
San Jose Barracuda στην San Diego Gulls 10:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Bakersfield Condors στην Stockton Heat 10:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Πίτσμπουργκ Πένγκουινς στην Γουάσινγκτον Κάπιταλς 8:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Μόντρεαλ Κανάντιενς στην Κολοράντο Άβαλανς 8:35 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Πέμπτη - 20/12/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Stalnye Lisy - Tolpar Ufa 3:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sarmaty - Avto Ekaterinburg 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Reaktor Nizhnekamsk - Irbis Kazan 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

Red Star Kunlun - Ντιναμό Μόσχας 6:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ - Amur Khabarovsk 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Πρόγραμμα ανταμοιβής*

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.